فروش از سایت تا تاریخ 20فروردین ماه 1402 امکان پذیر نمی باشد، فروش تنها به صورت حضوری امکان پذیر است

نصب لوازم خودرو در فروشگاه

در صورتی که تصمیم به نصب لوازم خودرو در فروشگاه منوچهری تیونینگ را داشته باشید میتوانید به آدرس ثبت شده در سایت مراجعه کنید و کارشناسان ما محل در فروشگاه پس از بررسی و تعیین هزینه نصب لوازم مورد نظر شما، در صورت تمایل متخصصین مجرب ما در اولین فرصت و در کمترین زمان ممکن با کیفیت بالا لوازم شما را نصب می نمایند.

نصب لوازم خودرو اعزام به محل

در صورتی که شرایط حضور در فروشگاه منوچهری تیونینگ برایتان دشوار است، و امکان مراجعه حضوری را ندارید، میتوانید درخواست اعزام نصاب در محل را به سایت منوچهری تیونینگ اطلاع داده و پس از بررسی از نوع لوازم نصبی مورد نظر و مکانی که در آنجا حضور دارید، هزینه آن برآورد شده و به شما اطلاع داده می شود، (هزینه ایاب و ذهاب به عهده خود مشتری می باشد).

نصب انواع چراغ اسپرت و فابریک خودرو

نصب چراغ خودرو اسپرت و فابریک، چراغ فابریک جایگزین چراغ اصلی آسیب دیده شما می شود، در صورت تمایل برای زیباتر شدن خودرو خود، چراغ اسپرت استفاده کنید، چراغ اسپرت زیباتر و خاص تر می باشد نسبت به چراغ فابریک.

نصب دزدگیر و سیستم های های امنیتی خودرو

نصب دزدگیر، نصب قفل های امنیتی درب و کاپوت و صندوق عقب خودرو جهت افزایش امنیت خودرو شما.

تعمیر انواع چراغ فابریک و اسپرت خودرو

در صورت امکان چراغ های اسپرت و فابریک آسیب دیده شمار را تعمیر و ترمیم می کنیم، دیگر نیاز به تعویض کامل چراغ خودرو ندارید و هزینه آن برای شما بسیار به صرفه است.

نصب انواع دزدگیرهای ساده و تصویری

چنانچه به دنبال افزایش امنیت خودروی خود هستید، اولین قدم نصب دزدگیر می باشد که در دو نوع ساده و تصویری میتوانید این مکان را برای خودروی خود به وجود بیاورید.

نصب ردیاب GPS انواع خودرو و موتور سیکلت

با نصب چی پی اس می توانید هر لحظه از موقعیت خودرو یا موتور سکلت خود در هر نقطه از جهان مطلع شوید و آن را ردیابی کنید.

نصب سوییچ مخفی انواع خودرو و موتورسیکلت

با نصب سوئیج مخفی میتوان برق قسمت های اصلی خودرو یا موتورسیکلت خود را قطع کرده و با این روش امنیت خودرو و موتورسیکلت شما بالا رفته و از سرقت احتمالی آن جلوگیری میشود.

نصب دوربین ۳۶۰ درجه برای انواع خودروها

در این آپشن چند دوربین در اطرف خودرو شما نصب می شود و با نصب این دوربین ها میتوانید دید کامل اطراف خودرو (دید ۳۶۰ درجه) خود را بدست آورید.

نصب پاور ویندوز برای انواع خودروها

با نصب پاور ویندوز در هنگام بسته شدن درب خودرو توسط ریموت دسته ها به صورت اتوماتیک بالا می رود که هم امنیت خودرو بالا می رود و هم در وقت صرفه جویی می شود.

نصب دوربین دنده عقب برای انواع خودروها

با نصب دوربین دنده عقب برای انواع خودروها میتوانید در شب و روز از دید کافی عقب و جلو خودرو بهره مند شوید و به پارک کردن خودرو شما سهولت می دهد.

نصب سنسور دنده عقب انواع خودروها

با نصب سنسور دنده عقب هنگام حرکت رو به عقب خودرو، فاصله اجسام و خودورهای عقب را تخمین می زند و قبل از برخورد به شما هشدار می دهد.

نصب پخش خودرو (هدیونیت تک دین، دودین، دکلس)

پخش های معمولی خودرو که معمولا در ابعاد مختلف وجود دارد و برحسب کاربرد آن ها قابل نصب بر روی خودروها می باشند، و کاربرد عمده آن ها پخش فایل صوتی و رادیو می باشد.

نصب مولتی مدیا برای انواع خودروها

با نصب مولتی مدیا بر روی خودرو از امکان استفاده از اپلیکشن های روز و شبکه های اجتماعی، راه یاب و غیر... در خودرو بهره مند خواهید شد.

نصب مانیتور برای انواع خودروها

نصب مانیتور خودرو جهت افزایش لحظات مفرح خود و سرنشین های خودرو، در صورت تمایل میتوانید در تمامی نقاط خودروی خود مانیتور نصب کنید.

نصب لامپ زنون برای خودرو

جهت افزایش نوردهی خودرو میتوانید از لامپ زنون استفاده کنید، لامپ زنون نسب به لامپ فابریک خودرو نوردهی بسیار بیشتری را دارد، و شما میتوانید در شب از دید بهتری برخوردار شوید.

نصب توربو فن برای انواع خودرو

با نصب توربو فن در مسیر لوله تنفسی خودرو سرعت ورود هوا به منیفولد خودرو را افزایش خواهید داد و باعث افزایش قدرت موتور خواهد شد.

نصب لامپ هدلایت برای خودرو

با نصب لامپ هدلایت میتوانید از نوردهی بیشتری برخوردار شوید، هدلایت نسبت به دیگر لامپ های افزایش نور مثل زنون دارای مصرف پایین تری می باشد.

نصب و تعویض لامپ انواع خودرو

لامپ خودرو وظیفه نوردهی خودروی شما را دارد، با گذشت زمان و استفاده طولانی مدت عمر لامپ فابریک خودرو شما به اتمام می رسد و باید یک لامپ فابریک نو برای خودرو خود خریداری و نصب نمایید.

نصب SMD برای خودروها

لامپ های SMD اس ام دی از تنوع رنگ بیشتری برخوردار هستند نسبت به لامپ های رشته ای فابریکی خودرو، لامپ های اس ام دی را میتوانید در نقاط مختلف خودرو استفاده کنید.

نورپردازی داخلی خودروها

با نصب کیت های نورپردازی، داخل خودرو از ظاهری زیباتر در داخل کابین خودرو بهره من خواهید شد.

نورپردازی خارجی خودروها

برای افزایش زیبایی بیرونی خودروی خود به وسیله کیت های نورپردازی، خارج خودرو ظاهری زیباتر و اسپرت پیدا میکند.

رفع مشکلات و عیوب برقی خودروها

با رفع عیب و ایرادات برقی خودرو به افزایش عمر دیگر قطعات خودروی شما افزوده خواهد شد و از به وجود آمدن خسارات و مشکلات جدی احتمالی خودرو شما جلوگیری می شود.

تنظیم نور چراغ انواع خودرو

عدم دید کافی خودرو در هنگام استفاد از چراغ ممکن است از تنظیم نادرست آن باشد، با تنظیم نور چراغ خودرو در هنگام رانندگی از خطر تصادف با خودروهای روبرو در موانع جلوگیری خواهد کرد.

نصب مه شکن اسپرت خودرو

با نصب مه شکن اسپرت علاوه بر کارایی آن هنگام مواجعه با هوایی مه آلود و بارانی ظاهر زیباتری نیز به خودرو شما خواهد بخشید.

نصب مه شکن برای خودروهای فاقد مه شکن

نصب مه شکن برای خودروهای فاقد مه شکن باعث افزایش ایمنی هنگام رانندگی در هوای مه آلود شده و ظاهر خودرو را نیز زیباتر می کند، و خودروی ساده شما را ارتقاء میدهد.

نصب و تعویض مه شکن جلو خودرو

با نصب و تعویض چراغ مه شکن آسیب دیده جلو، از دید بهتری در هنگام رانندگی در هوای بارانی و مه آلود بهره مند خواهید شد.

نصب چراغ خطر فابریک و اسپرت خودرو

تعویض چراغ خطر خودرو فابریک مثل همان نمونه قبلی چراغ خطر خودروی شما و یا جایگزینی آن با چراغ خطر اسپرت برای زیبایی بیشتر خودرو شما.

رفع عیوب سیستم روشنایی خودروها

با رفع عیوب سیستم روشنایی خودروی خود از نوردهی بیشتر و دید بهتری برخوردار خواهید شد، نور کم باعث دید کمتر شده و احتمال تصادف و حادثه هنگام رانندگی میشود.

نصب و تعویض مه شکن عقب فابریک و اسپرت

با نصب مه شکن فابریک عقب یا تعویض آن به نمونه اسپرت باعث افزایش وضوح خودروی شما در دید رانندگان پشت سری در هوای بارانی و مه آلود خواهد شد، و ظاهر زیباتری نیز به خودروی شما می بخشد.

تعویض سپر انواع خودروها

با تعویض سپر آسیب دیده و یا رنگ پریده می توانید باعث افزایش ایمنی خودرو و همچنین زیبایی بیشتر آن شوید.

نصب سپر اسپرت برای خودروها

اگر به دنبال تغییر ظاهری بیش از اندازه خودرو خود هستید، پیشنهاد ما نصب سپر اسپرت می باشد، با نصب سپر اسپرت فیس خودرو خود را تغییر داده و باعث جلوه بیشتر آن می شوید.

نصب لیپ سپر برای انواع خودرو

با نصب لیپ سپر فاصله سپر با زمین را کاهش داده و جلوه جوان پسند و اسپرت به خودرو شما میدهد.

نصب لوازم تیونینگ خودرو

با نصب لوازم تیونینگ توانای و تقویت خودروی شما افزایش یافته و کارایی خودروی شما بالاتر می رود.

نصب لوازم تزئینی انواع خودرو

با نصب لوازم تزئینی میتوانید ظاهر خودروی خود را زیباتر کنید و تزئینات به صورتی می باشد که میتوانید با سلیقه خود شما همخوانی داشته باشد.

نصب لیپ اگزوز برای سپر عقب خوردو

با نصب لیپ اگزوز برای سپر عقب خودرو از ظاهری جذابتر برخوردار خواهد شد و نیز مانع آسیب حرارت اگزوز به سپر عقب می شود.

نصب بال عقب انوع خودروها

با نصب بال عقب خودروی خود را اسپرت تر و زیباتر کنید.

نصب بال عقب انوع خودروها

با نصب بال عقب خودروی خود را اسپرت تر و زیباتر کنید.

نصب بک اسموک برای انواع خودروها

نصب بک اسموک برای خودرو این امکان را می دهد که هنگام استفاده از خودرو اگزوز خودرو دود غلیظ و حجیمی خارج می شود.

نصب استرس بار برای انواع خودروها

با نصب استرس بار هندلینگ خودروی شما موقع رانندگی و مواجعه با پیچ های تند و مهیب را بالا می برد.

نصب مکش هوا برای انواع خودرو

با نصب کیت مکش هوا تنفس خودروی شما بالاتر رفته و راندمان خودرو نیز بسیار افزایش می یابد.

نصب بک فایر برای انواع خودروها

با نصب بک فایر هنگام استفاده از خودرو آتش از آن بیرون آمده و صدای مهیب از اگزوز خارج می شود.

نصب منبع اسپرت برای انواع خودروها

با نصب منبع اسپرت صدای آن را از نمونه فابریک به اسپرت تغییر خواهید داد.

نصب منبع اسپرت ریموتی برای خودرو

با نصب منبع ریموت دار هر وقت که تصمیم داشته باشید صدای خودروی خود را تغییر دهید از صدای فابریک به اسپرت و بالعکس به وسیلع ریموت میتوانید این کار را انجام دهید.

نصب توربو ساند برای انواع خودرو

برای تغییر صدای اگزوز از توربوساند استفاده میشود و این قطعه در اگزوز خودرو قرار میگیرد

نصب توربو فن برای انواع خودرو

با نصب توربو فن در مسیر لوله تنفسی خودرو سرعت ورود هوا به منیفولد خودرو را افزایش خواهید داد و باعث افزایش قدرت موتور خواهد شد.

نصب فلکسیبل برای انواع خودرو

فلکسیبل ها نوارهای نوری هستند در ابعاد مختلفی وجود دارد ، در نقاط مختلفی از خودروها قابل نصب است، با نصب آن برحسب سلیقه می توانید خودروی خود را زیباتر کنید.

لوازم یدکی خودروچیست؟

به لوازمی از خودرو گفته می شود که مصرفی بوده و با گذشت زمان فرسوده یا ناقص شده و نیازمند تعویض یا در برخی موارد تعمیر می باشد.

انواع لوازم یدکی خودرو:

لوازم یدکی خودرو انواع مختلفی دارد که برخی لوازم بیرونی خودرو می باشند و برخی نیز جزء لوازم داخلی خودرو می باشد.

لوازم یدکی بدنه بیرونی خودرو:

روش نصب لوازم یدکی خودرو:

جهت نصب لوازم یدکی خودرو باید به مکانیک مراجعه کنید، در برخی لوازم نیاز به باطریساز، و برخی لوازم تزئینی و ظاهری خودرو نیازمند مراجعه به نصاب لوازم خودرو هستید.

تولید لوازم یدکی خودرو:

تولید لوازم یدکی خودرو توسط شرکتهای مجاز انجام میشود در کیفیت های مختلف و با قیمت های متنوع بسته به کیفیت لوازم یدکی دارد.

قیمت لوازم یدکی خودرو :

قیمت لوازم یدکی خودرو با توجه به کیفیت ساخت آن و نوع کاربرد آن در نظر گرفته می شود.

هزینه نصب لوازم یدکی خودرو:

هزینه نصب لوازم یدکی خودرو با توجه به قطعه ای که میخواهید تعویض کنید و میزان زحمتی که مکانیک برای آن می کشد در نظر گرفته می شود.

لوازم فابریک و اسپرت چیست؟

لوازمی که عینا شبیه به لوازم نصب شده بر روی خودرو شماست گفته می شود، و لوازم اسپرت همان لوازم خودرو را با ظاهر جدید تر و زیباتر میتواند جایگزین لوازم فابریک کنید.

این مورد بستگی به تولید کننده های لوازم یدکی و تزئینی خودروها دارد، در فواصل زمانی مختلف با توجه به شرایط اقتصادی کشور هزینه مواد اولیه لوازم خودرو افزایش یافته و اگر دقیقا عین همان لوازم با همان کیفیت تولید گردد قیمت آن بسیار بالاتر می رود، به درخواست کارخانه خودرو سازی تولید کننده های لوازم خودرو از کیفیت و میزان حجم آن میکاهند تا هزینه تولید آن به پایین تر میزان ممکن برسد، البته گاها ممکن از این روند بالعکس شود و کیفیت لوازم خودرو از نمونه فابریک خود کارخانه بهتر شود، در برخی موارد ممکن است تولید کننده های لوازم خودرو لوازم یدکی بسیار با کیفیت تری تولید کنند که حتی کیفیت محصولات آنها از کیفیتمحصولات تولید کنندگان اصلی نیز بهتر باشد.

عمر لوازم خودرو بستگی به مدت زمان کارکرد آن دارد، در صورت استفاده صحیح و نادرست از لوازم خودرو عمر لوازم خودروی شما افزایش و کاهش خواهد داشت. چنانچه بعضی از لوازم خودرو مصرفی است و بعضی دیگر دائمی و همیشگی می باشد، لوازم یدکی مصرفی خودرو شامل لنت ترمز خودرو، روغن موتور خودرو، تسمه تایم، لاستیک خودرو مصرفی می باشد و در بازه تقریبا مشخصی عمر آن به اتمام رسیده و نیاز به تعویض پیدا می کند. لوازم خودرو دائمی شامل آینه و صندلی، و فرمان خودرو، و بسیاری موارد دیگر از این قبیل… می باشد که این قبیل لوازم خودرو دائمی و همشگی بوده ولی در صورت تصادف و آسیب دیدن آنها عمر آنها نیز به پایان میرسد و نیاز به تعمیر و تعویض دارد.

هزینه لوازم نصبی خودرو بستگی به نوع لوازم یدکی و نصبی خودرو دارد، لوازم یدکی خودرو از قبیل لوازم داخلی موتور شامل پیستون، سیلندر، سوپاپ، میلنگ خودرو فیلتر هوا، باطری خودرو از قبیل لوازمی می باشد که دسترسی به آنها دشوار می باشد و هزینه ای که در ازای آنها از مشتری گرفته می شود حتی ممکن است از خود لوارم یدکی مورد نظر ماشین شما بیشتر شود. لوازم نصبی خودرو شامل دزدگیر، لامپ خودرو، برف پاکن، زه شیشه، سپر و این قبیل لوازم که در فضای بیرونی خودرو هستن و قابل مشاهده هستند هزینه کمتری برای نصب آنها از شما گرفته می شود.

نحوه سفارش یا خرید لوازم خودرو از چند طریق امکان پذیر است، خرید از مراکز فروش لوازم یدکی خودرو به صورت حضوری، که بیشترین مراکز آن در تهران خیابان ملت (چراغ برق) و میدان قزوین خیابان کارگر می باشد، جهت خرید لوازم تزئینی، امنیتی، بدنه داخلی و خارجی خودرو، نورپردازی، چراغ و روشنایی می توانید به فروشگاه منوچهری تیونینگ واقع در تهران، خیابان ملت، روبروی پاساژ اعظم، پلاک ۵۶ مراجعه کنید. نحوه سفارش از طریق نمایندگی ها نیز امکان پذیر است مثل کرمان موتور، بهمن خودرو، ایساکو. سفارش از طریق اینترنت سایت نیز امکان پذیر است شما میتوانید از طریق سایت های معتبر فروش لوازم خودرو نیز اقدام به خرید کنید سایت منوچهری تیونینگ با آدرس اینترنتی www.mnchtuning.com در زمینه فروش لوازم یدکی خودرو فعالیت دارد و شما میتوانید از فروشگاه سایت ما در سراسر کشور خرید به عمل آورید، محصولات سایت منوچهری تیونینگ دارای گارانتی معتبر می باشد و ارسال آن به سراسر کشور در ۱ الی ۳ روز کاری امکان پذیر است.

در برخی لوازم یدکی نصبی خودرو می شود به جای تعویض لوازم آنها را تعمیر و ترمیم کرد، مثلا در قسمت مکانیکی خودرو لوازمی شامل سرسلندر، شاسی ، و دیگر لوازم مربوط به موتور خودرو قابل تعمیر می باشد ، در برخی لوازم مربوط به بدنه خودرو شامل چراغ ها، سپر، روکش صندلی تلق چراغ و … را مجدد تعمیر کرد و دوباره استفاده کرد به جای تعویض کردن آن و هزینه زیاد.

قطعات در خودروها یکسان می باشد، ولی نوع آنها در خودروها متفاوت است، به طور مثال ماشین ۲۰۷ و ۲۰۶ در برخی از لوازم مشترک می باشد، در ماشین پژو ۴۰۵ و پارس نیز در برخی قطعات مشترک است، در خودرو تیبا و ساینا نیز برخی قطعات مشترک است.

سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت
Call Now Button